pralnia

Wraca moda na pralnie

Współczesne pralnie przejmują przykry obowiązek prania i prasowania. Z niewątpliwym profesjonalizmem podchodząc do każdego ubrania, dbając by każda z rzeczy powróciła do właściciela odplamiona, wyczyszczona, wysuszona, wyprana, wyprasowana i złożona – gotowa do założenia. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi i dzięki wykorzystaniu wysokojakościowych produktów piorących i do dezynfekcji, pralnie dają gwarancję starannie wykonanej usługi. Dlatego wraca moda na korzystanie z pralni. A czym konkretnie takie punkty się zajmują?

Jakie usługi świadczą pralnie?

Korzystanie z pralni, to nie tylko gospodarność wolnym czasem oraz oszczędność pieniędzy, ale także nowe pokłady motywacji i energii do wykorzystania. Choćby z tych paru względów, coraz więcej ludzi świadomie decyduje się powierzyć swoje rzeczy pralniom, jedną z nich jest pralnia Lublin. Czy wiesz jednak, jakie usługi mogą świadczyć pralnie?

  1. Pranie wodne

Tradycyjny sposób prania „na mokro” przy wykorzystaniu specjalnych, wysokiej klasy środków piorących. Zastosowane produkty bardzo szybko wnikają w materiał, pozbywając się wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń.

  1. Czyszczenie chemiczne

W przeciwieństwie do prania wodnego, ten rodzaj prania nazywamy „na sucho” (zamiast wody stosowany jest specjalistyczny rozpuszczalnik). Czyszczenie chemiczne wybiera się przy ubraniach, które mogłyby zostać uszkodzone podczas tradycyjnego prania. Cały proces jest nie tylko bezpieczny dla odzieży, lecz również dla samego środowiska.

  1. Pranie w Systemie Softwash

Unowocześniony sposób prania wodnego lub uzupełnienie czyszczenia chemicznego, przeznaczony dla niemalże wszystkich materiałów oraz skór. Dotychczas czyszczone chemiczne np. garnitury czy płaszcze, teraz bez obaw możemy wyprać w tymże systemie. System jest bezpieczny, nie uszkadza ubrań (nawet tych uszytych z delikatnych tkanin), a do tego jest bardzo innowacyjny.

  1. Maglowanie

Przy wykorzystaniu odpowiedniej maszyny do prasowania (po zakończonym praniu) magluje się rzeczy, które ciężko byłoby wyprasować standardowym żelazkiem.

  1. Pranie sukien ślubnych i komunijnych

To często jedna z wyszczególnionych ofert pralni. Suknie poddaje się praniu wodnemu lub czyszczeniu chemicznemu przy zastosowaniu wysokiej jakości produktów chemicznych,

  1. Suszenie i prasowanie

Oczywiście pralnie świadczą także usługi z zakresu suszenia i prasowania wypranych już ubrań.