toksyczni ludzie

Jak kradną energię toksyczni ludzie

Spotkałaś się z nim tylko na chwilę, ale i tak zdążył cię wciągnąć w kolejną kłótnię, a może przez całe spotkanie jedynie narzekał, domagając się współczucia. Rozstaliście się szybko, ale ty i tak czujesz się źle, jakby cała zła energia twojego przyjaciela przelała się na ciebie. To chyba niemożliwe, myślisz. A jednak! 

Wiesz, kim są takie osoby? To toksyczni ludzie

Na pewno ich znasz

Mogę się założyć, że znałeś bądź znasz, choć jedną osobę, którą możesz nazwać toksyczną, i nie będzie w tym za grosz przesady. Może spotkałeś ją w szkole albo w pracy, może zagadała do ciebie w sklepie, może to twój ojciec, matka, mąż, żona, siostra, brat, albo dziecko, a może sąsiadka, która wpada do ciebie popołudniami na ploteczki. 

Jak kradną energię toksyczni ludzie?

Najczęściej po prostu prowokują do odczuwania złych emocji, wciągając w spory, które wyzwalają w nas pokłady złości. Wytwarzana przez nas w ten sposób energia zasila wampira, a nas osłabia. Wzmocnienie wibracji w ten sposób nie jest jednak zbyt długotrwałe. Bardzo szybko wibracja takiej osoby wraca do pierwotnego stanu. Całkiem możliwe, że gdy tylko się to stanie, znowu postanowi nasycić się twoim gniewem. 

Oczywiście to nie jedyny sposób pozyskiwania energii od innych ludzi. Toksyczni ludzie uwielbiają narzekać. Brzmi znajomo? Chyba każdy z nas kojarzy choćby jedną osobę, która psuje nam humor ciągłym zrzędzeniem; znowu ją coś boli, znowu jej coś nie wyszło, znowu coś się nie układa po jej myśli, jak to możliwe skoro nam wychodzi wszystko? Na tym etapie pojawia się również zazdrość. Nasz toksyczny znajomy zaczyna nami manipulować żeby wpędzić nas w poczucie winy. Dlaczego jednak miałbyś się czuć źle, tylko, dlatego, że udało ci się coś osiągnąć? Zastanów się nad tym, gdy ktoś uaktywni bezpodstawnie twoje wyrzuty sumienia. 

Toksyczni ludzie, którzy są świadomi swoich poczynań i ich konsekwencji, z premedytacją i bez skruchy, pastwią się nad drugim człowiekiem. Doskonale wiedzą, jaką ogromną mocą władają. Dzięki negatywnym uczuciom z łatwością mogą burzyć podwaliny czyjejś wiary w siebie i własne możliwości, niszczyć czyjeś życie oraz terroryzować otoczenie dla własnych korzyści. Każdą z tych złych emocji skierują na swoją ofiarę, po to by ją skazić emocjonalnie i duchowo, sukcesyjnie ogołacając z życiowej energii. Osłabiony człowiek nie będzie w stanie przeciwstawić się oprawcy, stając się jeszcze łatwiejszym celem. Aura zacznie się zmieniać, a siła witalna osłabiać.