Jaka glazura do kuchni

Wybór właściwych płytek ma istotne znaczenie podczas wykańczania wnętrz. Bardzo dużo zależy od tego, do jakiego pomieszczenia wybieramy kafelki – inne sprawdzą się w domowej łazience, inne w salonie, a jeszcze inne w przedpokoju. A jakie płytki są najlepszym wyborem na kuchenną ścianę?  Przekonajmy się! 

Jaka glazura do kuchni jest najbardziej odpowiednia? 

Szeroki wybór rodzajów płytek prowadzi do tego, że podjęcie właściwej decyzji może sprawiać sporo trudności. Warto wiedzieć, czym w pierwszej kolejności powinniśmy się kierować podczas wyboru płytek. W przypadku kuchni niezmiernie ważne jest, aby kafelki skutecznie zabezpieczały przed wilgocią oraz wodą. Bardzo istotne jest też, żeby były odporne na zaplamienie oraz łatwe do wyczyszczenia – w kuchni ryzyko zabrudzenia ściany jest szczególnie wysokie, a mycie płytek potrafi nieraz zajmować dużą ilość czasu! 

Doskonałym wyborem na kuchenną ścianę jest wysokiej jakości glazura. Urozmaicony wybór tego typu kafelków umożliwia dobranie najbardziej odpowiedniego wariantu do własnej, domowej aranżacji. Wysokogatunkowa glazura zapewnia niezwykle estetyczny efekt i pozwala wykończyć kuchnię w wymarzonym stylu. 

Jaka glazura do kuchni jest najlepszym wyborem? 

Zanim podejmiemy ostateczną decyzję i wybierzemy konkretny model płytek, warto abyśmy zwrócili uwagę na kilka parametrów, które mają ogromne znaczenie! Jednym z podstawowych czynników podczas wyboru odpowiednich kafelków na ścianę jest nasiąkliwość wodna. Im jest niższa, tym lepiej, ponieważ to zapobiegnie absorbowaniu wody. Glazura na ścianę nie musi za to wykazywać wysokiej odporności na ścieranie – ten parametr ma istotne znaczenie, tylko w przypadku, kiedy wybieramy płytki podłogowe. 

Wysokiej jakości glazura do kuchni 

Doskonałą jakość gwarantuje glazura Katowice – dostępna w szerokiej palecie wzorów i kolorów, idealnie wkomponuje się w każde wnętrze, gwarantując znakomity efekt oraz niebywałą żywotność. Stwórz własną, nietuzinkową aranżację kuchennej przestrzeni, wybierając wysokiej jakości glazurę na ścianę!