Warning: Error while sending QUERY packet. PID=6586 in /home/seiseine/domains/spistel.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 2056
kroplowki na kaca

Kroplówki witaminowe na kaca

Stosowanie kroplówek witaminowych jest coraz popularniejsze. Nic dziwnego – ta metoda wykazuje bardzo wysoką skuteczność. W ofercie klinik witaminowych znajdują się kroplówki dla sportowców, dla zestresowanych, wspomagające odporność, ale i zwalczające kaca. Jak działają te ostatnie?

Kroplówki witaminowe na leczenie kaca. Skąd bierze się kac?

Alkohol jest substancją psychoaktywną wykazującą się działaniem uzależniającym. Etanol oddziałuje na ośrodkowy układ nerwowy, początkowo wywołując przyjemną euforię, jednak przy zwiększeniu spożycia skutkuje także zaburzeniami świadomości i funkcji poznawczych oraz zmianami nastroju.

Nadmierne spożycie alkoholu ma również efekt w postaci pojawienia się kaca. Jego objawami jest ból głowy, wzmożone pragnienie, osłabienie organizmu, nudności i wymioty czy światłowstręt. Może dojść nawet do zaburzeń nastroju i zaburzeń motorycznych.

Dlaczego tak się dzieje? Za powstawanie kaca odpowiada przede wszystkim hipoglikemia, czyli spadek stężenia cukru we krwi, odwodnienie i zaburzenie gospodarki elektrolitowej. Spożycie alkoholu obciąża wątrobę, która przestaje sobie radzić z ogromną ilością toksycznych produktów metabolicznych alkoholu – organizm zostaje zatem zatruty. Podrażnieniu ulega też układ pokarmowy.

Kroplówki witaminowe – skuteczny sposób na kaca

Z pomocą tym, którzy doświadczają tego nieprzyjemnego stanu, przychodzą witaminowe wlewy dożylne. Antykacowa kroplówka Gdynia to najszybszy środek zwalczający kaca. Łagodzi nieprzyjemne doznania, łagodzi podrażnienia, dostarcza niezbędnych organizmowi substancji i skutecznie nawadnia organizm. Dzięki zastosowaniu kroplówki na kaca rekonwalescencja znacznie przyspiesza – zamiast męczyć się cały dzień (a skutki nadużycia alkoholu odczuwa się nawet przez kilka dni) można stanąć na nogi już po paru godzinach. To najszybszy sposób na odtrucie alkoholowe.

Głównym zadaniem, które spełniają kroplówki na kaca, jest więc uzupełnienie niedoborów wody, elektrolitów i glukozy. Jednocześnie nasila się wydalanie szkodliwych substancji z organizmu. Kroplówka może też dostarczać innych substancji, które poprawiają funkcje wątroby – to ornityna, witamina C, kwas alfa-liponowy, witamina E, a także związki regulujące funkcje neurologiczne jak magnez oraz witaminy z grupy B.

Na terenie Gdyni, Gdańska i Sopotu kroplówkę na kaca można zamówić do domu, bez ponoszenia dodatkowych kosztów dowozu m. in wybierając kroplówki witaminowe Gdynia. To zdecydowanie najwygodniejszy, najszybszy i najskuteczniejszy sposób leczenia kaca.