Sanitariaty na polach namiotowych

Pola namiotowe od dziesięcioleci są jedną z najpopularniejszych form wypoczynku na świeżym powietrzu. Wiele osób lubi wypoczynek pod namiotem czy w wygodnym kamperze. To dobry pomysł na wakacje, który nie tylko pozwala na przebywanie na świeżym powietrzu czy zwiedzanie wielu miejsc, ale również jest opcją bardzo tanią. Spanie w namiocie kosztuje nieporównywalnie mniej niż noclegi w hotelach czy pensjonatach. Problem może pojawić się jedynie w przypadku sanitariatów – nie wszystkie pola namiotowe są wyposażone w wygodne prysznice czy toalety.

Jeśli chodzi o kwestię mycia, problem można rozwiązać dosyć prosto – większość pól namiotowych jest zlokalizowana w pobliżu jezior czy innych zbiorników wodnych, można więc codziennie w sezonie letnim kąpać się w wodzie w jeziorze. Jeśli chodzi o kwestię toalet, dobrym rozwiązaniem mogą być natomiast toalety przenośne, które stosowane są na polach namiotowych i w obozowiskach, w których nie ma dostępu do zwykłych sanitariatów. Toalety przenośne są bardzo wygodne, jeśli chodzi o ich dostarczanie na miejsce czy instalowanie. Nie potrzebują żadnego podłączania do sieci wodno-kanalizacyjnej, można je więc postawić tam, gdzie będzie to pasowało, a nie tam, gdzie można się podłączyć do sieci.

Toalety przenośne to doskonała jakość, jeśli chodzi o poziom sanitarny i higieniczny. Przenośne toalety są solidne, wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są trwałe, wytrzymałe, odporne na wilgoć oraz wodę deszczową i palące słońce. Są też bardzo stabilne, nie trzeba się więc obawiać, że przy ich korzystaniu cała konstrukcja przechyli się czy wywróci. Co więcej, wnętrze toalety jest jak na jej niewielkie gabaryty dosyć przestronne. Oprócz samej toalety znajduje się w niej także niewielka umywalka i zbiornik z czystą wodą, dzięki czemu można w taki miejscu bez problemu odświeżyć się. Dzięki przenośnym toaletom korzystanie z pola namiotowego czy campingu z pewnością będzie bardziej komfortowe. Oczywiście, pod warunkiem, że rozbijemy swój namiot w bezpiecznej odległości od niej.